YAVER BURSA ALTILI TAHMİNERİ 14.06.2019

Her bütçeye göre en geniş hali ile yazdım. Yok sablon büyük Yok sablon şöyle diye sitem edenler e şunu söylemek isterim. Herkes ufak oyun oynamıyor. Geniş oynayan insanlar da geniş şablon görmek istiyor. Çizgi onu arkasi değerlendirin.

BANKOM WICTOR WOLLES KAYBETMEYECEGI BIR YARISI ONUR YÜZÜNDEN KAYBETTI. GENE ONUR VAR SON ŞANSI. BU AT KALITE OLARAK HEPSİNDEN ÜSTÜN BIR ISIM. SORUNLARI VARDI OLMASA ŞUAN DA GAZIYE KAYITLI OLACAKTI. BUGÜN BU ATIN TEK RAKIP I START ONU VE START ARKASI. START ONUNDE ARKASINDA HUYSUZLUK HUY KAPMA STRES TEDIRGINLIK YAŞAMADIĞI TAKDIRDE KAZANMASINI BEKLIYORUM. STARTA EN SON GIRECEK BEKLEMEYECEK START ICINDE. DOLAYISI ILE KAFAM BUNDAN DOLAYI RAHAT. ONURDA UKALA BINMEZSE KAZANACAĞINA INANCIM TAM.

TAY YARISINDA FAIR MAX ALTERNATIF TEKIMDI KAYITTA. GENE ÖYLE AMA 2 GUNDUR ÖKSÜRÜK SORUNU VAR. RAKIPLERI ILE YAZMANIZI ONERIYORUM.

GÜMBÜRGUMBUR ÇOK FORMDA EVET AMA BEN CAZİP OLMASI ADINA SURATLI TEMPO DA GECECEK YARIŞTA GERILERDE SABIRLI BEKLEME ILE GUMBURGUNBURUN RAKIPLERI ILE DIDISIRKEN ACIGINDAN VEYA ICINDEN GELMESINI BEKLEDIGIM RENGUL DEN SUPRIZ BEKLIYORUM. HALEF KATI SOGUKKAN LI BINER SE KI IYI BINER ARAP ATLARINA ZAMANINDA HAMLESIYLE AVLAYABILIR.

Okeyde arataş. Jokey de karataş. Aprantide çetin taş diyorum. Bana göre bariyer dibini bırakmadığı takdir de village hoof la kazanacaktır. Rakip eküriler.

Lütfen herkes önce kendi tuttuğu atlarla oyun yapsın. Oyunum idman durumu saha duyumu ve kendi analizlerimle kurgu yapılmıştır.
Çizgi öncesi bütçenize göre harmanlayın lütfen.

Şunu belirtmek isterim. İsteriz ki her kuponumuz tutsun. Ama malesef kurgu hatası yapınca olmuyor. Bizim gözümüzden kaçırdığımız elbet oluyor. Lütfen siz hislerinizi de katarak ilave edip çıkararak oynayınız.

Şahsi kuponlarım şablondan büyük olur ise şablonda olmayan atlar doğal olarak olacak. Ama şuna herkes emin olsun asla at saklamıyorum saklamam.

BURSA ALTILI TAHMINIM

1.AYAK…. 2.5.6.7.9.8.10.4.1.3
2.AYAK…. 3.5///9.6.2.7
3.AYAK…. 4//9.3.8.5
4.AYAK…. 4.7//6.5.1
5.AYAK…. 1////6
6.AYAK…. 8 WICTOR WOLLES

Bol sanslar. Bol kısmetler.🍀🍀🍀🍀🍀

3 Replies to “YAVER BURSA ALTILI TAHMİNERİ 14.06.2019”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir